11 Tem 2013

Ramazanda Paintball Keyfi

3 Yorumlar

Ramazanda Paintball Keyfi

Ramazanda paintball oynadınız mı hiç? Paintball günümüzde kişi ve kurumlarca en çok tercih edilen sporlardan biridir. Diğer spor dallarına göre daha az risk barındıran bir spor dalı olması klasikleşmiş spor dallarından daha farklı ve heyecan verici olması da paintball’ı daha cazip kılan noktalardan biri.

Malum şuanda Ramazan ayında bulunuyoruz. Takdir edersiniz ki tüm İslam aleminin en kutsal ayı olan ramazan on bir ayın sultanı olarak kabul ediliyor. Bildiğiniz üzere ramazan ayında oruç tutulmaktadır ve buda bünyeler de ters yönde etkiler yaratabiliyor ve insanlarda hali ile iftardan sonrapaintball maltepe bir uğraş arıyor bizde sizlere ramazanda sahura kadar paintball seçeneğini sunuyoruz. Paintball da en az diğer sporlar kadar faydalıdır ve eğlencelidir eğer iftardan sonra şişmiş bir mide ile sahura kadar ne yapacağınızı bilmiyorsanız paintball ilk adresiniz olabilir.  Bütün bu koşuşturma ve kovalamaca içerisinde  sarf ettiğiniz efor  ramazanda kilo almadan fit görünümünüzü korumanızı sağlarken bir yandan da eğlenmenize olanak veriyor. Aslında bu durumu en çok cazip kılan noktalardan birisi ise eğlence unsuru eminim ki birçoğunuz çocukluğunuz da atari salonlarında silahları ellerinizde düşürmediniz veya askerde geçirdiğiniz günleri unutamıyorsunuz paintball size bir yandan spor yaparken bir yandan ise özlediğiniz eski eğlenceli günleri daha heyecanlı bir şekilde yaşamanızı sağlıyor. Kendinizi birden bire o oynadığınız oyunların ana karakteri olarak bulu veriyorsunuz. Bunların yanı sıra sizleri ciddi manada bir takım çalışmasına itiyor böylece hem arkadaşlarınız ile dostluğunuz pekişirken hem de takım çalışmasına elverişli olmanıza olanak veren bu sporda eğlenceniz de aynı oranda yüksek oluyor. Tüm bunları gerçekleştirirken de herhangi bir risk göze almıyorsunuz kurallarına doğru şekilde uyulduğunda paintball hiçbir şekilde risk barındırmayan bir spor dalıdır.

Paintball İstanbul’da ki tutkunlarına daha çok olanak sağlıyor diyebiliriz çeşitliliğin fazla olmasının yanı sıra en ucuz paintball sahaları da yine aynı şekilde İstanbul’da  bulunmaktadır. Natura paintball Maltepe de sizlere daha uygun fiyatlara sahura kadar daha eğlenceli vakit geçirme olanağı sunuyor.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Ramazanda Paintball Keyfi için 3 yorum
  1. ramazan da gitmiştik sahura kadar açıktı…güzel saha…iftardan sonra çok iyi oluyo halısahadan daha iyi…

  2. Güzel bir paylaşım olmuş, elinize sağlık.

  3. Ramazan aylarında vakit geçirmek için en iyi yöntem ve aktivitelerden biri Paintball, gerçekten denemenizi tavsiye ederim


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>