14 Ara 2012

Gizlilik Bildirimi

0 Yorum

Gizlilik İlkeleri

Natura Paintball Yönetimi gizliliğinizi korumak ve sunulan teknolojilerden en üst seviyede yararlanmanızı sağlamak amacıyla bir takım güvenlik ve gizlilik ilkeleri belirlemiştir. Belirlenen ilkeler Natura Paintball web sitesi ve tüm alt-sitelerinde veri aktarımı ve kullanımı konularında uygulanacaktır. Natura Paintball web sitesini kullanmakla belirtilen ilkeleri kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgilerin Güvenliği

Natura Paintball eposta adresiniz, adınız, ev ya da iş adresiniz veya telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi kayıt anında veya servis kullanımlarında gerektiğinde isteyebilir. Natura Paintball kişisel bilgiler dışında paylaşımlı bilgilerinizi de bildirmenizi isteyebilir (posta kodu, yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi)

Ayrıca Natura Paintball tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP Adresiniz, Tarayıcı Türü, Alan adları ve Web Sitesine Erişim Zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç Natura Paintball sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak, Natura Paintball sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır.

Önemli Uyarı: Lütfen şahsi bilgilerinizi Natura Paintball tarafından sunulan özel mesajlaşma alanlarında güvenmediğiniz kişilerle paylaşmayın. Unutmayın bu bilgiler başka kullanıcılar tarafından ele geçirilebilir ve sizin zararınıza kullanılabilir. Natura Paintball çevrimiçi mesajlaşmalarınızı kontrol etmemektedir.

Natura Paintball Yönetimi ziyaret ettiğiniz web sitelerindeki Gizlilik İlkelerini okumanızı önerir. Böylece kişisel bilgilerinizin güvenli bir ortamda saklanıp saklanmadığını öğrenebilirsiniz. Natura Paintball sitesi Natura Paintball dışında yayınlanan Gizlilik İlkeleri veya diğer açıklamalardan sorumlu değildir.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Natura Paintball kişisel bilgilerinizi istekte bulunduğunuz veya satın aldığınız  hizmetleri sunabilmek ve Natura Paintball sitesinin bu servislere erişiminizi sağlayacak şekilde programlanmasını sağlamak amacıyla kullanır.  Natura Paintball ayrıca kimlik bilgilerinizi satın alma, aboneliklerden ve kampanyalardan  yararlanma aşamalarında yüksek güvenliği sağlamak amacıyla kullanır. Natura Paintball sizinle anketler aracılığı ile bağlantı kurabilir ve sunulan ya da sunulacak hizmetler hakkında görüşlerinizi isteyebilir.

Natura Paintball üye ya da müşteri listesini üçüncü şahıs ya da kurumlara satmaz, kiralamaz ya da devretmez. Natura Paintball zaman zaman iş-ortakları aracılığı ile sizinle bağlantı kurabilir ve ilginizi çekebilecek çeşitli servis tekliflerinde bulunabilir. Bu tür durumlarda kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara transfer edilmez. Natura Paintball güvenilen partnerleri ile istatistiksel analiz, telekomünikasyon, müşteri hizmetleri, posta veya kargo servisleri gibi alanlarda işbirliği yapabilir. Üçüncü şahıs ve kurumların bu servislerin gerçekleştirilmesi amacı dışında bilgilerinizi kullanması yasaklanmıştır. Natura Paintball iş-ortakları kişisel bilgilerinizin güvenliğinden sorumludur.

Natura Paintball apaçık izniniz olmadan şahsınızla ilgili ırk, din, politika gibi konuların Natura Paintball sitesinde yer almasına izin vermez.

Natura Paintball yönetimi Natura Paintball sitesi tarafından sunulan hizmetlerin popülerliğini tespit etmek amacıyla ziyaret ettiğiniz sayfaları izleyebilir. Bu veri reklam-partnerlerinin siteye vereceği reklamlarda kullanılacağı içeriği belirlemesine yardımcı olmak amacıyla kullanılabilir.

Natura Paintball Web sitesi uyarmaksızın kişisel bilgilerinizi kesinlikle yayınlamaz. Ancak, yasal durumlarda veya bu bilginin yayınlanmasının uygun olacağına inandığımızda bu işlem gerçekleştirilir:  (a) Natura Paintball tarafından sunulan servislerin yasadışı kullanımı; (b) Natura Paintball sitesinin haklarının savunulması ve (c) Natura Paintball kullanıcılarının güvenliğini tehdit edecek unsurlarda.

İletişim Bilgileri

Natura Paintball Gizlilik İlkeleri ile ilgili görüş ve önerilerinize açıktır. Eğer Natura Paintball sitesinin belirtilen Gizlilik İlkelerini uygulamadığını düşünüyorsanız lütfen info@naturapaintball.com adresinden bize ulaşın. Sorunları saptamak ve çözüm yolları üretmek Natura Paintball yönetiminin görevidir.

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>