23 Haz 2016

Paintball’a Hazırlık Nasıl Yapılır ?

1 Yorum

Maddeler halinde Paintball’a Hazırlık Nasıl Yapılır açıklayalım;

Maddeleri sıralamadan önce paintball kıyafetleri nasıl giyilir yazısını da okumanızda fayda var. Şimdi dilerseniz tek tek maddeleri inceleyelim.

1-) Paintball’a giderken ilk öncelikle paintball hakkında genel bilgileri natura paintball sitemizden ediniyoruz.

2-) Paintball hakkında genel bilgileri edindikten sonra paintball oynamaya karar verdiyseniz kendinize paintball oynayabileceğiniz bir grup oluşturuyorsunuz. Grubunuzun en az  kişi (4-4 olmak üzere iki takım) olması keyif almanız açısından önerilir.

3-) Sonraki hamlede yine paintball sitemizden fiyatlar sayfamızdan kendinize ve grubunuza uygun tarifeyi seçmelisiniz.

4-) Şimdi paintball müşteri temsilcimizi 0554 896 5872 nolu numaramızdan arayarak kendi adınıza istediğiniz saati rezerve edebilirsiniz. Siz bir saati rezerve ettikten sonra o saat size aittir ve o saat aralığında paintball sahası yalnız size hizmet eder.

5-) Paintball rezervasyonunuzu oluşturduktan sonra rezerve gününüzden bir gün önce tekrar müşteri temsilcimizi arayarak paintball rezervasyonunuzu teyit ediniz.

6-) Gelirken yanınızda terleyeceğiniz için yedek tişört ve sıradan bir ayakkabınızı getirin.  Ayakkabınıza boyatopu gelebilir veya çamur olabilir. Yıkadığınız zaman ikiside çıkacaktır. Ayrıca paintballa giderken ne giyilir daha fazla detay için bu sayfaya bakabilirsiniz.

 7-) Paintball rezervasyonunuz olduğu gün rezervasyon saatinizin en az 10 dakika öncesinde tüm grup olarak maltepe paintball sahamızda hazır olun.

😎 Süreç size karmaşık gelirse korkamayın çünkü siz paintball müşteri temsilcimizi aradıktan sonra o sizi yönlendirecektir. Bu maddeler ışığında paintball sahamıza geldiğiniz anda hiçbir eksik olmadan güzel bir oyun çıkaracağınızı göreceksiniz.

Bunların dışında paintball kıyafetleri ile ilgili detaylı bilgi için linki takip edebilirsiniz.

Şimdi isterseniz sizi zafere taşıyacak En iyi Paintball Saldırı Taktiği inceleyebilirsiniz.

Paintball’a Giderken Ne Yapmalı diyen diğer takım arkadaşlarınıza bu yazıyı önermeyi unutmayın! Ayrıca Paintball ayakkabı veriyorlar mı diye merak edenler de ilgili yazıyı takip edebilirler.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

En Çok Arananlar:

  • https://www naturapaintball com/paintballa-gelirken-ne-yapmali html
[yukarı]
Yazar Hakkında


Paintball’a Hazırlık Nasıl Yapılır ? için bir yorum

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>