10 Tem 2013

Bir Hafta Sonu Aktivitesi: Paintball

5 Yorumlar

Bir Hafta Sonu Aktivitesi: Paintball

Her ne kadar şehir hayatının cıvıltılı yanları sizi kendine doğru çekse de hafta sonu eğlenceli bir şeyler yapmak istediğinizdepaintball doğaya kaçmak istersiniz. Belki bu her zaman ki yaptığımız şeylerden artık sıkılmaya başlıyor olmanızdan ve biraz doğa ile baş başa kalarak bir şeyler yapma isteğimizden kaynaklanıyor olabilir. Tabi, doğayla baş başa kalmak dediğimizde eminiz ki aklınızda ilk olarak dumanlar ve bir mangal sofrası beliriyordur. Bu da oldukça güzel bir fikir ama biraz daha hem eğlenceli olsun hem de stres atmaya dayalı bir hafta sonu aktivitesi olsun istiyorsanız o halde paintball fikri sizin için oldukça ilgici çekici olabilir. Elbette paintball fikri iyi güzel ama bu fikri gerçekleştirebilmek için de bir arkadaş grubuna ihtiyacınız var. Bu nedenle paintball fikrini arkadaşları ile bir aktivite yapmayı düşünenlerin denemesi daha keyifli bir seçenek olacaktır.

Paintball aslında arkadaşlarınız ile oynamış olduğunuz en az bir futbol ya da basketbol maçı kadar spor açısından faydalıdır. Çünkü ortalama olarak seçmiş olduğunuz oyununuzun türüne bağlı olarak geçireceğiniz zaman kısa dahi olsa yaptığınız hareketler tam anlamıyla bir kovalamacaya dönüşecektir. Bu da size spor kısmını fazlasıyla sağlayacaktır ancak burada ki enpaintball istanbul belirleyici unsurumuz, Paintball diğer sporların aksine elde edemeyeceğiniz büyük bir zevke ve heyecana sahiptir. Bu zevki aslında her birimiz öyle ya da böyle eminim bilgisayarlar aracılığı ile tatmışızdır. Bilgisayarda oynamış olduğumuz savaş oyunlarını nasıl ki saatlerce tatmin olmadan ve büyük bir heyecan ile oynamaya devam edebiliyorsak paintball oynamayı da bununla özdeşleştirebilirsiniz. Peki ikisi bir olur mu? Paintball aktivitesi yanında savaş oyunlarının gerçekten hiç mi hiç şansı yoktur. Bu oyunun bilgisayar ile belki de tek ortak yönü tamamen zararsız şekilde gerçekleşiyor olmasıdır. Evet sanıldığı gibi zararlı bir yönü yoktur.

İstanbul paintball aktivitesi için en uygun olan ve içerisinde ki o mahur tezatlığı gösterebilen nadir şehirlerden şehirlerden birisidir. İstanbul paintball açısından düşündüğümüz de bize oldukça hoş bir tezat örneği sunabiliyor. İstanbul painball yerleri genelde ormana yakın bir bölge de yoğunlaştığı için bu tezatı İstanbul’un her yerinde elde etmek mümkün. Düşünsenize İstanbul paintaball aktivitesi açısından baktığımız da bir tarafta mega bir şehir bir tarafta ise ormanların arasında bir paintball alanı, sizce de etkileyici değil mi? Paintball İstanbul’da daha bir çekici olmasının nedenini de en iyi şekilde bununla özdeşleştirebiliriz.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Çatalca Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Bir Hafta Sonu Aktivitesi: Paintball için 5 yorum
  1. Bu hafta sonu kesn paintball oynuyorum o zaman :)

  2. mangal artı paintball çok güzel fikir…denemek lazım

  3. Güzel bir paylaşım olmuş, elinize sağlık.

  4. Arkadaş grubumuzla aylık olarak paintbal aktiviteleri düzenlemekteyiz haftasonları vakit geçirmek ve eğlenmek için en iyi yöntemlerden birisidir. Özellikle ormanlık, yani açık alanda oynamanızı tavsiye ediyorum Natura paintball’ın sahası gerçekten muhteşem

    • Söylediklerine kesinlikle katılıyorum, paintball gerçekten harika. Naturapaintball’ın sunduğu saha imkanı ile gerçekten dahada tat veriyor.


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>