02 May 2016

Kadıköy’de Paintball Keyfi

0 Yorum
Kadıköy'de  paintball
Kadıköy’de paintball

Kadıköy’de paintball Keyfi

Kadıköy’deki sahamız kapalıdır. Yeni yerimiz Avrupa yakasında Büyükçekmece sahasıdır.

Paintball müdavimi birçok kişi bu oyunu kapalı ve yapay sahalarda oynamak yerine açık havada, doğal sahaları tercih etmektedir. Bunun en büyük sebebi oyunun elbette daha ferah bir ortamda icra edilmesi ve daha keyifli bir hale gelmesidir. Kadıköy’de paintball oynamanın da en güzel yanlarından biri doğal ortamda yapılan mücadeledir.  Maltepe’de olan Natura Paintball’a  Kadıköy’den sadece 19F’yi kullanarak gelebilirsiniz.  Son derece modern ancak doğal bir tesiste gerçekleştirilen paintball müsabakaları bu anlamda Natura Paintball ismini de zirveye taşımaktadır. Sabah saat 09.00 ve gece 23.45 arası açık olan sahanın gece ışıklandırması da mevcuttur. Böylece günün ilk ışıklarından gece yarısına kadar paintball keyfi sizleri tüm heyecanıyla beklemektedir.

İstanbul diğer şehirlere göre paintball sahası açısından daha avantajlıdır. Sayıları daha fazla olan paintball sahaları kimi kapalı alanda, kimi yapay tasarlanan bölgelerdedir. Doğal çam ormanlarıyla kaplı bir ortamda paintball oynamanın ise tadına doyum olmaz. Kadıköy’de paintball oynamanın bir avantajı da bu ortamın sizlere doğal haliyle sunulmasıdır. Natura Paintball bünyesinde gerçekleştirilen paintball aktiviteleri İstanbul’un en çok tercih ettiği aktivitelerden biri olmaktadır. Firmalar da bu yüzden Natura Paintball sahalarını tercih etmektedirler. İstanbul’un kalabalık ve karmaşık atmosferinden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler hem piknik yapabilecekleri, hem kafa dinleyecekleri, hem de paintball oynayabilecekleri bir sahaya kavuşmaktadır. Natura Paintball resmi sitesiyle iletişime geçerek, saha ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Natura Paintball denilince akla Gold Country Park tesisleri de gelmektedir. Tesis son derece donanımlı yapısıyla ziyaretçilere açıktır. Bu tesiste aynı zamanda düğün, nişan, mezuniyet, yıldönümü kutlamaları gibi organizasyonlar da düzenlenmektedir. Kadıköy’de paintball keyfini sizlere yaşatan bir tesis olan Gold Country Park aynı zamanda kolay ulaşımıyla da tercih edilmektedir. Son yıllarda irili ufaklı firmalar çalışanlarına düzenledikleri paintbal müsabakalarıyla işyerlerindeki verimi arttırmayı planlamakta ve bu konuda oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedirler. Natura Park, profesyonel ve müşteri odaklı çalışmalarıyla firmalara bu konuda büyük destek vermektedir. Verdiği hizmet karşılığında da oldukça ekonomik bir fiyat politikası çizmektedir. Bu konuda en büyük amaç paintball sporunun daha fazla yaygınlaşmasına olanak sağlamaktır.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>