20 Tem 2013

Paintball Macerası Gece Bir Başka Olur!

4 Yorumlar

Paintball Macerası Gece Bir Başka Olur!

Sizlere Natura Paintball olarak hizmetimizden taviz vermemeye devam ediyoruz. Geceleri açık alanda harika bir ışıklandırma sistemi ile düzenlenmiş Maltepe’de bulunan paintball sahamızda harika bir deneyim yaşatmaya hazırız.paintball maltepe

Bildiğiniz gibi aksiyon ve gerilimin en fazla arttığı saatler gece ve karanlık olan saatlerdir. Bizde buradan yola çıkarak sizlere harika deneyimler yaşatmak için paintball sahamızı geceleri de açık tutarak ışıklandırma sistemi ekledik.

Peki aksiyon nasıl daha fazla artabilir ki?

Bildiğiniz üzere İstanbul/Maltepe’de bulunan Natura Paintball sahamız açık hava ve orman üzerine kurulmuş bir sahadır. Varsayalım ki bir gurup arkadaşınızla geldiniz ve iki farklı takıma ayrıldınız. Oyun gece 12’de başladı ve ışıklı bir ormanda paintball’ı başlatıyorsunuz. Herkesin kendisine göre stratejileri vardır benim stratejim ise ışık vurmayan, yani karanlık alanlar. Karanlık alanlarda ağaçların arkasında kendinizi gizleyip sessiz bir şekilde karşı takım oyuncularının hedef alanınıza girmelerini beklersiniz. Ateş ettiğiniz zaman nerden geldiklerini şaşıranlar ve sizi göremeyenler olacaktır. Şahsen en eğlenceli tarafı şaşırdıkları zaman oluyor :)

Sonuç olarak

Paintball gece oynanır mı sorusuna verebileceğim cevap gece gerçekten bir başka zevkli oluyor. Maltepe Natura Paintball sahamız orman üzerine kurulmuş olup sizlere temiz hava ve muhteşem bir paintball keyfi yaşatmaya hazır. Harika ışıklandırma sistemiyle hazırlanmış sahamızda, ışıklandırma için ek bir ücret almıyor ve ücretsiz olarak sunuyoruz. Peki siz karanlıkta kendinize bir strateji geliştirdiniz mi? Eğer aklınıza güzel fikir ve stratejiler geliyorsa Maltepe’de bulunan Natura Paintball sahamıza sizleri bekliyor, ve planlarınızı izlemek için sabırsızlanıyoruz.maltepe paintball

Maltepe’nin en iyi açık hava ve doğal ortamda paintball sahası olan Natura Paintball sizlere hizmet etmek ve memnuniyet garantisini veriyor. Sizlere geceleri de hizmet ederek kapasitemizi arttırıyoruz.

Doğal ortam, gecenin karanlığı, ve ışıklandırma sistemi. Takımızı kurun bizlere başvurun. Acaba hangi takım kazanacak ? Acaba en fazla kim adam vuracak ? Kimin strateji ve planı galip olanı belirleyecek ? Bu soruları öğrenmenin tek yolu oyuna Natura Paintball sahamızda başlamak olacaktır.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

En Çok Arananlar:

  • paintball stratejileri
[yukarı]
Yazar Hakkında


Paintball Macerası Gece Bir Başka Olur! için 4 yorum
  1. dün gece oynadık gece daha iyi sarıo..ama kasklardaki buğu sorunu kötü ya…yine de süper di mekan on numara.haftaya gece yine sizdeyiz…

  2. Güzel bir paylaşım olmuş, elinize sağlık.

  3. Gece gerçekten bir başka oluyor karanlıktan yararlanabiliyoruz, bu sayede basit bir stratejiyle herşey yapılabiliyor. Paintball gerçekten harika.

  4. Hello, i’d like to take part at some Paintball matches in Baska. Unfortunately I’m alone, so i need a group where i could take part. Could you please send me the adress and some dates?
    Thank you


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>