25 Nis 2016

Tesettürlü Bayanlar Paintball Oynayabilir mi?

0 Yorum

 Tesettürlü Bayanlar Paintball Oynayabilir mi?

paintball ve tesettür

paintball ve tesettür

Paintball her tür gruptan kişinin rahatlıkla oynayabileceği bir oyundur. Paintball sporu için özel bir beceriye gerek yoktur. Oyunun kuralları öğrenildikten sonra, paintball kıyafetleri ve maskesi giyildikten sonra herkes zorlanmaksızın oynayabilir. Ancak tesettürlü bayanların paintball oynayıp, oynayamayacağı sıkça sorulan sorular arasındadır. Paintball ve tesettür birbiriyle uygunluk sağlar. Çünkü paintball kıyafetleri tüm vücudu örtmektedir ve tesettürlü bayanların rahatsızlık duymamasını sağlamaktadır.

Tesettürlü bayanların açık ve kapalı alanlarda spor yaparken, en çok zorlandıkları durum kıyafetlerin uygun olmamasıdır. Bazı sporlar için tesettür kıyafetleri elverişli değildir ya da giyilen kıyafetler tesettürlü bayanın rahat etmemesini sağlamaktadır. Paintball sporunda ise, oyun öncesinde tüm oyuncuların özel paintball kıyafetlerini giymesi gerekir. Bu kıyafetler tüm vücudu kapatır ve kişinin ne bedenin ne de kıyafetlerinin boya olmamasını sağlar. Yine de paintball boyası çıkar mı derseniz, evet ne olursa olsun bu boya kıyafetten çıkar.  Bu yüzden paintball ve tesettür birbiriyle uygunluk içerisindedir. Sahamızda paintball oynayan tüm tesettürlü bayanlar bundan oldukça memnundur. Gayet kullanışlı ve rahat olan kıyafetler sayesinde her kesim paintball sporunu yapabilmektedir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan sahamız oldukça geniştir. Kapalı ve yapay alanlarda paintball oyununu oynamak yeteri kadar keyif vermez. Ancak doğal ormanda, çam ağaçlarının arasında, son derece orijinal dekorlar eşliğinde oynamak oldukça keyif verir. Kendinizi oyuna adapte etmekte zorlanmazsınız. Paintball oyununda kullanılan boyalar zararsızdır. Oyun esnasında hiçbir tehlikeyle karşılaşmazsınız ve hakem eşliğinde oynandığı için kural ihlali olmaz. Paintball oynarken, kendinizi doğal orman alanında, tam bir savaşın içerisinde hissedersiniz. Kendinizi koruma ve grubunuzu zafere ulaştırma içgüdüsüyle temkinli hareket edersiniz.

Paintball oynarken, giyilen gizleme kıyafetleri son derece kullanışlı ve rahattır. Paintball kamuflaj kıyafetleri herkesin rahatlıkla giyebileceği şekildedir. Herkesin boy ve kilosuna göre vardır. Bu yüzden uygun olan kıyafet ve maskeyi bulmakta zorluk çekmezsiniz. Tesettürlü olarak, paintball oynayan bayanlar da bu konuda sorun yaşamaz. Kamuflaj kıyafetleri tüm bedeni kapatmaktadır.  Tesettürle paintball konusunda endişeleriniz varsa, sizi paintball oyun sahamıza bekleriz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler içerisinde ve tesettürünüzden ödün vermeden rahatlıkla oyununuzu oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Esenyurt Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

En Çok Arananlar:

  • https://www naturapaintball com/paintball-ve-tesettur-tesetturlu-bayanlar-paintball-oynayabilir-mi html
[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>