14 May 2016

Şişli’de Paintball Oynamak İsteyenler

0 Yorum

Şişli’de Paintball Oynamak İsteyenler

Şişli’deki sahamız kapalıdır. Yeni yerimiz Avrupa yakasında Büyükçekmece sahasıdır.

şişle'de Paintball

şişle’de Paintball

Paintball sporu yeni bir spor olmasına rağmen, Türkiye’de son derece hızla yayılan ve severek oynanan bir spor haline gelmiştir. Grup halinde oynamanın esas alındığı bu spor, hem oldukça keyiflidir, hem de son derece faydalıdır. Paintball ile henüz tanışmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Eğlenceli bir aktivite olan paintball, hoş bir strateji oyunudur. Sadece silah kullanmaktan ibaret olmayan bu oyunla grup halinde hareket etmek ve zekâ oldukça önemlidir. Stres atmayı sağlayan ve adrenalin duygusunu zirvelerde yaşatan paintball sporunu herkes rahatlıkla oynayabilir. Paintball Şişli ile boya savaşı sporuna ilgi duyanlar ve bu oyunu oynamak isteyenler rahatlıkla sahamıza ulaşarak, 4000 metrekarelik doğal alanda paintball oynayabilirler.

Takım halinde oynanan paintball, sizlere hızlı düşünme ve hızlı karar verme yetisini kazandırır. Oyunda dayanıklılık ve denge önemli iki kavramdır. Stresinizi atarken, aynı zamanda baskı altında mücadele etme yeteneğiniz de gelişir. Paintball oynarken güç gerekmez. Hızlı hareket, kıvrak zekâ ve grup halinde kontrollü iş birliği gereklidir. Bu yüzden paintball oynarken, kızlar ve erkekler güç olarak eşittir. Temkinli ve tedbirli hareket etmek başarıya ulaşmak için oldukça önemlidir. Müthiş bir takım oyunu olan bu spor, strateji geliştirmenizi ve ortak bir amaç etrafında birleşmenizi sağlar. Hayatta kalma eğilimi ve kazanma tutkusuna eklenen adrenalin, son derece eğlenmenizi sağlar. Şişli paintball oynamak isteyenlerin sahamıza ulaşımı oldukça kolaydır. Rezervasyon yaptırarak, oyun saatinizi öncesinden ayarlamanız mümkündür. Paintball oynarken giyeceğiniz kıyafetler ve takacağınız maskeler her bedene göre firmamızda bulunmaktadır. Her kiloya ve bedene göre kamuflaj kıyafetleri mevcuttur. Paintball sporunu belli aralıklarla eğlenmek, sosyalleşmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek için ya da spor amaçlı yapabilirsiniz.

Paintball oynarken, aynı zamanda oyun senaryoları vardır. Bu senaryo dahilinde oyun gelişir. Oyunda rolünüze adapte olup, başarıya ulaşmanız sağlanır. Şişli’de paintball sporunu daha önce yapmayanlar da muhakkak denemelidir. Toplu taşımayla bile rahatlıkla ulaşımın sağlandığı sahamızda, günün dilediğiniz saatinde paintball oynayabilirsiniz. Ayrıca paintball oynadıktan sonra sahamızda piknik de yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilmenin tadını çıkarın.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>