16 May 2016

Kartal’da Paintball Oynamak İsteyenler

0 Yorum

Kartal’da  Paintball Oynamak İsteyenler

Kartal’daki sahamız kapalıdır. Yeni yerimiz Avrupa yakasında Büyükçekmece sahasıdır.

 Kartal'da paintball

Kartal’da paintball

İstanbul Anadolu yakasından bulunan sahamız, Kartal’da paintball oynamak isteyenler için son derece elverişlidir. Doğal çam ormanlarının içerisinde bulunan Natura Paintball’a Kartal’dan ulaşım oldukça kolaydır. Paintball sporunu kapalı alanlarda ve yapay alanlarda oynamak yerine Natura Paintball’da ferah ve huzurlu olan Gold Country Park içerisinde bulunan tesisimizde oynayabilirsiniz. Tesis içerisinde hem paintball oynayıp, hem piknik yapabilirsiniz. Sabah erkenden gelip, kahvaltınızı kuş cıvıltıları eşliğinde yapabilir, ardından paintball sporu ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Doğayla iç içe olan bu alanda paintball oynadıktan sonra dinlenip, doğanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Paintball oyunu boya kapsülleri kullanılarak oynanır. Paintball oyunu doğada oynanmakla birlikte, oyunda kullanılan hiçbir malzeme doğaya zarar vermemektedir. Tamamen çevre dostu bir oyundur ve kişilerin doğa ile bağ kurması sağlanır. Kartal’da paintball severlerin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği sahamız, haftanın her günü açıktır. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla oldukça keyif alarak oynayacağınız bu oyunu ormanda oynamak, kendinizi tamamen savaş atmosferine kaptırmanızı sağlar. Siper alıp savaşmak, nefes nefese kalmak, stratejiler geliştirmek, hayatta kalma mücadelesi vermek ve başarıya ulaşmak için gayret etmek sizin zihinsel ve bedensel performansınızı arttırır. Sosyal bir aktivite olması sebebiyle paintball, sevdiklerinizle bir araya gelmenizi ve sosyalleşmenizi sağlar. Çok zevkli olmakla birlikte aynı zamanda yorucu bir spordur. Bu yüzden kilo vermek isteyenlerinde fazla kilolarından eğlenerek kurtulabileceği bir spordur. Daha önce hiç paintball sporu yapmayanların ve zevk alıp, adrenalini yaşamak isteyenlerin muhakkak denemesi gerekir. Deneyenler zaten zekâ ve cesareti birleştirip, her fırsatta tekrar tekrar oynamak ister.

Paintball oyununun temel ilkesi hayatta kalmaktır. Hayatta kalıp, karşı takımı yok etmek ve başarıya ulaşmak hedeflenir. Paintball oyununu öğrenmek oldukça kolaydır. Güvenlik kurallarına uyulduğu takdirde, yaralanma ve sakatlanmalar söz konusu olmaz. Öncelikle bilmek gerekir ki, paintball savaş oyunu olmakla birlikte, fiziksel güçten ziyade zekâyı kullanmayı hedef alır. Kartal’da paintball severler ve oynamak isteyenler, Anadolu yakasında bulunan sahamıza toplu taşıma araçları ile de rahatlıkla ulaşabilir. Paintball oynamak için önceden rezervasyon yaptırmanızda yarar vardır. Size uygun olan saat için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>