19 Nis 2016

Ekip Çalışanlarınında Paintball’ın Takım Ruhuna Etkisi

0 Yorum

Ekip Çalışanlarınında Paintball’ın Takım Ruhuna Etkisi

takım ruhu yaratmak için paintball

takım ruhu yaratmak için paintball

Paintball oldukça hareketli ve eğlenceli bir spor türüdür. Yurtdışında uzun yıllardır düzenlenen paintball turnuvaları artık ülkemizde de hakettiği yere ulaşmakta ve geniş kitleler tarafından kabul görüp oynanmaktadır. Ekip çalışanlarında takım ruhu yaratmak için paintball in etkisi büyüktür. Paintball sadece koşmak, gülmek ve stres atmak için yapılan bir spor değildir. Bunun bilincinde olan kurumsal firmalar da hem yöneticileri, hem de personelini paintball oynamaları için teşvik etmektedirler. Birlikte oynanan bu oyun strateji geliştirmek ve taktik uygulamak için birebirdir. Yaratılan bu sinerjiyle ekip içinde anlaşamayan kişiler bile bir takım oluşturmak zorundadırlar. Bu sayede çalışanlar birbirlerini daha iyi tanıyabilmektedirler.

Paintball aynı zamanda problem çözme yeteneğini de geliştirmektedir. Sürekli bir taktik ve strateji çalışması istemesi paintball in basit bir spor olmadığını göstermektedir. Paintball liderlik yeteneklerini de arttırmaktadır. Ekip çalışanlarında takım ruhu yaratmak için paintball in etkisi yadsınamayacak kadar önemlidir. Paintball çalışanlarda apaintballl-145 deta bir terapi etkisi yapmaktadır. Bu spordan sonra hem iş, hem de sosyal hayatta daha mutlu, daha verimli ve çok daha huzurlu bir rol oynanmaktadır. Paintball oyunu sayesinde en sessiz kişiler bile içlerindeki mücadeleci ruhu çıkarabilir ve liderlik vasıflarını sergileyebilirler. Paintball bu yüzden yurtdışında bu kadar ilgi görmekte ve sevilmektedir. Türkiye’de bu sporun hakkını veren isimlerden biri de Natura Paintball olmaktadır.

Natura Paintball, hem firmalara, hem de diğer gruplara düzenlediği paintball turnuvalarıyla Türkiye’de bu sporu yayan isimlerdendir. Oldukça profesyonel bir şekilde düzenlenen bu organizasyonlar sayesinde firmalar kaliteli bir zaman geçirmektedirler. Çalışanların hem potansiyeli, hem de yetenekleri gözler önüne serilmektedir. Bu sporu yaparken, meslek grubunun, yaşın ve cinsiyetin ne olduğu farketmez. Ekip çalışanlarında takım ruhu yaratmak için paintball in etkisi bu yüzden büyük ve önemlidir. Ekip ruhunu besleyen bu spor sayesinde sabır, zorluklarla mücadele etme, yılmama, lidere olan uyum ve doğal lideri ortaya çıkarma gibi noktalar önem kazanmaktadır. Natura Paintball bu anlamda üzerine düşen görevi oldukça etkin bir şekilde yerine getirmekte ve firmalara hizmet vermektedir.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Beylikdüzü Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>