06 May 2016

Ümraniye’de paintball keyfi

0 Yorum

Paintball Keyfinde Çam Ormanı Farkı

Ümraniye’de paintball

Ümraniye’de paintball

Yapılan araştırmalara göre paintball sporuyla ilgilenen kişilerin hem sosyal, hem de iş hayatlarında daha aktif görevler üstlendiği ortaya çıkmıştır. Gerek öğrenci grupları, gerek çalışan kesim üzerinde yapılan gözlemler, bu sporun kişisel gelişime olan katkısını gözler önüne sermektedir. Son zamanlarda ülkemizde de hatırı sayılır ölçüde paintball oynayan kişiler görülmektedir. Bunun için düzenlenen sahalardan en güzeli de Anadolu yakasındadır. Ümraniye’de paintball fırsatı sunan Natura Paintball firması, müşterileri için Gold Country Park tesisinde mükemmel bir paintball sahası hazırlamaktadır. Paintball genellikle tehlikeli bir spor olarak bilinse de sporu yapmaya başlayınca gayet güvenli olduğunu anlayabilirsiniz. Elbette saha da bu konuda oldukça önem taşımaktadır.

Natura Paintball, bu sporla uğraşmak isteyen herkesi profesyonel çatısı altında toplayarak teşvik etmektedir. Bu sayede çok daha sağlıklı bir nesil büyümekte ve aktiviteler sonunda bireyler daha sosyal ve aktif kişiler haline gelmektedirler. Ümraniye’de paintball oynamanın en büyük keyiflerinden biri de sizler için hazırlanan muhteşem ve doğal bir paintball sahasına sahip olmanızdır. Gold Country Park bu anlamda Türkiye’nin sayılı paintball sahalarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Tesis ayrıca daha birçok aktivitenin de profesyonelce yapılmasına olanak sağlamaktadır. Paintball sahası doğal bir ortam sunmaktadır ancak Natura Paintball ismi güvenlik kurallarına son derece dikkat etmektedir. Paintball oynamak isteyen herkes bu güvenlik kurallarına uymak zorundadır.

Açıkhavada yapılan çok sayıda spor olmasına rağmen paintball hepsinden ayrı bir yerdedir. Bunun nedeni bu oyunun stratejik taktikler taşımasıdır. Liderlik vasıflarını geliştirmeye yardımcı olan paintball ayrıca devamlı hareket halinde olmanızdan dolayı sizleri hem fiziken, hem de zihnen formda tutmaktadır. Ümraniye’de paintball oynamak istiyorsanız, Natura Paintball firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Natura Paintball uzun süredir verdiği hizmetle müşterilerini memnun etmektedir. Paintball oynamak için profesyonel olmak zorunda değilsiniz. Bu aktiviteye katılmak için daha önce bir paintball deneyiminizin olması gerekmez. Sizler için paintball oyununu keyifli bir hale yetirmek bizim görevimizdir. Ümraniye ve civarı için paintball oynamak ve bu oyunu deneyimlemek isteyen herkesi firmamıza bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>