21 Nis 2016

Gözlük Kullananlar Paintball Oynayabilir mi?

1 Yorum

Gözlük Kullananlar Paintball Oynayabilir mi?
paintball ve gözlük

Paintball oynamak bazı kişilere komplike bir spor dalıymış gibi gelebilir ancak gerekli teçhizata sahip olduktan sonra hiçbir zorluk olmadığı görülmektedir. Natura Paintball bu anlamda sizlere her türlü teçhizatı ve koruyucu malzemeyi temin etmektedir. Paintball ve gözlük ikilisini ayrı kategorilere koymak yanlıştır. Gözlük takan herkes başka bir rahatsızlığı olmadığı sürece paintball oynayabilir. Gözlük kullanımı bazı durumlarda buhar oluşumunu arttırabilir ancak bunun için tavsiye edilen bazı ürünler mevcuttur. Oto malzemeleri tedarik eden bazı yerlerde buhar oluşumunu engelleyen spreyler satılmaktadır. Bu spreyler işe yaramaktadır ve böylece oyun rahatlıkla oynanabilmektedir. Eğer lens takma şansınız varsa bu sizin için elbette daha rahat bir seçim olacaktır.

Paintball oyunu bir taktik ve strateji oyunudur. Bu oyun belli bir mücadele gerektirmektedir. Bolca koşma, yatma, saklanma ve strateji geliştirme olanağı bulabilirsiniz. Bu yüzden paintball oynamak isteyenlerin çok fazla konfor aramamasında fayda vardır. En baştan kirlenme riskini göze alabilenler bu oyunun keyfini çıkarabilirler. Paintball ve gözlük ilişkisi bu yüzden çok da önem taşımamaktadır. Sağlığınız elbette her şeyin üzerindedir. Bunu kimse ya da hiçbir oyun engelleyemez. Bununla birlikte gözlükle rahatsız olabileceğini düşünen kişilere asla oynaması için ısrar edilmez. Natura Paintball bu konuda bütün müşterilerini uyarmaktadır. Gözlük takarken maske kullanımını deneyebilir ve bunun sonucuna göre hareket edebilirsiniz.

Paintball oyunu esnasında koruyucu maske kesinlikle çıkarılmamaktadır. Bu yüzden gözlük takan bir kişi bu koruyucu maske sayesinde dış etkenlerin vereceği zarardan korunmuş olacaktır. Oyun esnasında oyuncuların her türlü güvenliği sağlanmadan oyun sahasına çıkılamaz. Natura Paintball olarak bu konuda oldukça titiz davranılmaktadır. Paintball gözlükle oynanır mı konusunda endişesi olan bir kişi bu sayede bu oyunun çok da riskli ve tehlikeli olmayacağını anlayacaktır. Yapılan araştırmalara göre futbol, voleybol, kaykay gibi sporlar gözlük takanlar için çok daha fazla risk taşımaktadır. Bununla birlikte sadece gözlük takan oyuncuların değil, diğerlerinin de oyun esnasında dikkatli olmasında fayda vardır. Bu oyun arazi şartlarında gerçekleştirildiği için yokuş, tümsek, çukur gibi engellerle karşılaşmak oldukça normal sayılmaktadır.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Beylikdüzü Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

En Çok Arananlar:

  • https://www naturapaintball com/paintball-ve-gozluk-gozluk-takanlar-paintball-oynayabilir-mi html
  • gözlüklü biri paintball
[yukarı]
Yazar Hakkında


Gözlük Kullananlar Paintball Oynayabilir mi? için bir yorum
  1. Paintball için Gayet faydalı bir paylaşım olmuş. Teşekkürler. Özellikle resimde göstermenizden dolayı ayrıca teşekkürler.


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>