21 Tem 2013

Yurtdışında Paintball

4 Yorumlar

Yurtdışında Paintball

Yurtdışında Paintball – Türkiye’de daha yeni yeni gün yüzüne çıkan paintball yurtdışında acaba ne durumda merak ettiniz mi?

Yurtdışında Paintball Nasıl Oynanıyor?

yurtdışında paintballYurtdışında paintball gerçekten çok ciddi şekilde yapılıyor. Bu sıradışı sporun tutkunları çok çılgınca şeyler yapıyor. ATV, 4×4 gibi arazi araçları ile paintball senaryolarına ayrı bir zevk katıyorlar. Büyük bir ormanda filmlerde savaş sahnelerinde gördüğünüz karargahlar oluşturuluyor, günlerce süren paintball oyunları yapılıyor.

Yurtdışında paintball ligleri ve takımları bulunmakta. Türkiye dahil birçok ülke paintball takımlarının katılımları ile profesyonel paintball turnuvaları yapılmakta.

Oyuna daha çok aksiyon katmak için ise daha önce de söylediğimiz gibi motorlu araçlar da kullanılıyor. Bir paintball oyunu yüzlerce kişi ile büyük alanlarda oynanıyor.

Yurtdışında Paintball Fiyatları Nasıl?

Yurtdışında paintball fiyatları ülkemize kıyasla oldukça pahalı. Oyuncuların çoğu zaman kendi ekipmanları oluyor, oynanılan paintball sahasından sadece paintball mermisi satın alıyorlar. Eğer ekipman da kiralamak gerekirse fiyat oldukça pahalı olabiliyor. 10 dolardan(saha giriş ücreti-ekipman hariç)’dan başlayan fiyatlarla binlerce lira harcama yapmak mümkün.

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Büyükçekmece Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!

Paintball Saha Fotoğraflarımız

Bir Sorunuz mu Var? Hemen Cevaplayalım

Neredeyiz?

[yukarı]
Yazar Hakkında


Yurtdışında Paintball için 4 yorum
  1. süpermiş yurtdışındakiler naturapaintbalda da varmı böyle imkanlar..rezervasyon yaptırdık hafta sonu bekliyoruz böle bi hizmet..paylaşımlar güzel admin eline sağlık…

  2. Güzel bir paylaşım olmuş, elinize sağlık.

  3. Yurtdışında paintball imkanları çok daha geniş fakat Türkiye’ye de yavaş yavaş yerleşiyor

  4. Yurtdışındaki kaynakların ülkemize gelmesi çok uzun sürmez inşallah, bu arada hafta sonu sahanıza grup olarak geleceğiz bilgilendirme için teşekkürler.


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>