Paintball Videoları

Birbirinden ilgi çekici Paintball videoları bu sayfada sizlerle tanışmayı bekliyor. Videoların hepsi Go-pro ile kendi sahamızda çekilmiştir. Bu videolar sizlerin maçlarından alınmıştır. Belkide aşağıdaki videolardan biri sizin olabilir.

Paintball Videoları

1- Painball’da korku dolu anlar :)

2-Oyuncu beklemediği bir sürpriz ile karşılaşıyor.

3-Vurulunca ne yapacağız sorusuna en iyi cevap veren video.  Daha önce Paintball oynamayan arkadaşların aklında hep şu soru olur – Peki vurulunca oyun dışı mı kalıyoruz ? Oyun esnasında bir çok kere vurulacağınızı ve her vurulduğunuzda oyun dışı kaldığınızı hesaplarsanız size ayrılan sürenin çok az bir miktarını oyun oynayarak geçirirsiniz. Vurulunca: 1-Vuruldum diye bağır. 2- Silahını Kaldır, 3- Kalene Dön. İzleyelim…

4-Bir paintball videosu.

5-Sizlerin maçlarından bir özet.

6-Bir Paintball Maçına nasıl başlangıç yapılır sorusunun cevabı :)

7-Natura Paintball Go-Pro ile Paintball Videoları

8-Bir Paintball Maçına başlamadan evvel saha içindeki görev paylaşımı çok önemlidir. Kimin ne yapacağını bilmesi takım halinde hareket etmeniz sizi zafere taşıyacaktır.

9- Sahamızdan bir maç ile tekrar karşınızdayız. Gerçekten başarılı bir maç.

 

*Daha iyi bir paintball deneyimi için İstanbul Maltepe Paintball sahamıza bekleriz.

Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın! Hemen Paintball Fiyat Tarifelerimize Göz Atın!Bu butona tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz! Paintball Saha Fotoğraflarımız Paintball Saha FotoğraflarımızBu butona tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz!